Oldal tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola

Bajza Lenke Általános Iskola Zsámbok

djBajza Lenke Általános Iskola 2116 Zsámbok, Bajza Lenke tér 17.

Telephone: +36-28-592-045

e-mail: zsambokblisk@bajza-zsambok.sulinet.hu

Get Adobe Flash player

Kövess minket a facebookon

Comenius projekt

A 2016/2017-es tanév

versenyei

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Tóthné Kisjuhász Judit,

Lapu Márta)

 

 

 

 

Kovács Melinda 2.o. 18. hely

Kovács Tibor 2.o. 23. hely

Oláh Eszter 2.o. 10. hely

Petrovics Zsanett 2.o. 38. hely

 

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

BARANGOLÁS A MESÉK VILÁGÁBAN

3-4. osztályos internetes

csapatverseny

(Péter Lászlóné,

  Lapu Márta)

 

 

 

6. hely:

Buda Dávid 3.o.

Urbán Martin 3.o.

Becsjanszki Zoé Sára  4.o.

Gódor Nóra 4.o.

 

 

 

 

folyamatos

 (Isaszeg,

 Klapka György Általános Iskola,

 területi verseny)

 

 

 

 

 

KARÁCSONYI RAJZVERSENY

a József Attila Művelődési Ház és Zsámbok Község Önkormányzatának Kulturális Bizottsága által meghirdetett verseny

(Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné,

Lapu Márta)

 

Alsó tagozat:

1. hely:

Becsjanszki Zoé Sára  4.o.

2. hely:

Halasi Kitti Brigitta 4.o.

3. hely:

Gódor Zsombor András 4.o.

 

Felső tagozat:

1. hely:

Bartos Lilla 5.o.

2. hely:

Farkas Aida 7.o.

3. hely:

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

december

(községi verseny)

 

 

 

ÁLLATOK VILÁGNAPJA VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

1.hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

Gáspár- Nyika Noémi 6.o.

 

október 4.

(Boldog,

kistérségi verseny)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

HONISMERETI VETÉLKEDŐ

 (Szigetiné Simon Rozália,

Drabos Sándorné,

Szilágyiné Márkus Mária,

Zsolnai Nagy Zsuzsa,

Turiné Palócz Henrietta)

 

 

1. hely:

ROZMARING

Urbán Laura 7.o.

Hrágyel Dóra 7.o.

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

2. hely:

FÉKETŐ

Harnos Fanni 7.o.

Kovács Dávid Péter 7.o.

Csapó Előd 7.o.

3. hely:

KECELE

Kis Kornél 5.o.

Papp Tibor Ádám 5.o.

Bagó Norman 5.o.

4. hely:

KACÓ

Soós Mária Julianna 7.o.

Farkas Aida 7.o.

Kristóf Zoltán István 7.o.

5. hely:

KÉVEKÖTŐ

Németh Brigitta 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Gergely Vivien 6.o.

6. hely:

MATYÓ

Hangya Lili 8.o.

Kovács Patrik 8.o.

Tóth- Götz Máté 8.o.

7. hely:

GALÁRIS

Gáspá- Nyika Noémi 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

Félegyházi- Török Orsolya 6.o.

8. hely:

KŐHÍD

Gacsályi Kitti 5.o.

Fülöp Noémi 5.o.

Bartos Lilla 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

október

(iskolai verseny)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

(Drabos Sándorné,

Lázárné Both Mária)

 

Kucsik Gábor 5.o. 80 pont

Gódor Zoltán 5.o. 79 pont

Kis Kornél 5.o. 76 pont

Fülöp Noémi 5.o. 70 pont

Papp Tibor Ádám 5.o. 67 pont

Bartos Lilla 5.o. 60 pont

Majzik Nikoletta 6.o. 80, 5 pont

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o. 68,5 pont

Németh Brigitta 6.o. 67 pont

Holló Dániel 6.o. 66 pont

Bajnóczi Levente 6.o. 62 pont

Gáspár- Nyika Noémi 6.o

56 pont

Csapó Előd 7.o. 78 pont

Urbán Laura 7.o. 74, 5 pont

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

66,5 pont

Farkas Aida 7.o. 65 pont

Soós Mária Julianna 7.o.

64, 5 pont

Hangya Lili 8.o. 80 pont

Kovács Patrik 8.o. 67 pont

Fülöp Barbara 8.o. 66 pont

 

 

 

 

 

 

 

 

január

(iskolai forduló)

 

 

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

 

(Péter Lászlóné,

  Lapu Márta,

Szilágyiné Márkus Mária)

 

Niegreisz Mété 3.o.

Urbán Martin 3.o.

legeredményesebb alsó tagozatos versenyző: Kánya Gábor 3.o.

 

Becsjanszki Zoé Sára 4.o.

Csapó Áron 4.o.

Kis Kornél 5.o.

Papp Tibor Ádám 5.o.

Bagó Norman 5.o.

Bajnóczi Levente 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

Győry Filip Martin 6.o.

Farkas Aida 7.o.

legeredményesebb felső tagozatos versenyző:Csapó Előd  7.o.54.hely

 

Frühzeitig Anita 8.o.

Hangya Lili 8.o.

 

 

 

 

 

február

 (megyei verseny)

 

(Aszód)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

FÖLD NAPJA VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

Gönczöl József 5.o.

Bagó Norman 5.o.

Nyika- Gáspár Norbert 5.o.

Fülöp Noémi 5.o.

 

Farkas Aida 7.o.

Hrágyel Dóra 7.o.

Kovács Dávid Péter 7.o.

Tóth Norbert 7.o.

 

Győry Filip Martin 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

Gáspár- Nyika Noémi 6.o.

Németh Brigitta 6.o.

 

 

 

 

 

 

április

(Erdély, Kalotaszentkirály)

 

KOMPOSZTBULI

Zsámbok, Bajza Lenke Általános Iskola és a Galgamenti Népfőiskola szervezésében

(Drabos Sándorné

Zsolnai Nagy Zsuzsa)

 

 

3. hely:

Papp Tibor Ádám 5.o.

Nyika- Gáspár Norbert 5.o

Bajnóczi József 5.o.

Gódor Zoltán 5.o.

Gacsályi Kitti 5.o.

Fülöp Noémi 5.o.

.

 

 

 

október

 (Zsámbok,

regionális verseny)

 

 

 

 

MADARAK ÉS FÁK NAPI VETÉLKEDŐ

 Galgamenti Népfőiskola

és a turai iskola szervezésében

(Drabos Sándorné)

 

1 hely:

Gacsályi Kitti 5.o.

Fülöp Noémi 5.o.

Bartos Lilla 5.o.

Papp Tibor Ádám 5.o.

Kis Kornél 5.o.

Bagó Norman 5.o.

 

 

 

 

május 11.

(Tura,

regionális verseny)

 

 

 

MÓRA FERENC VETÉLKEDŐ

(Drabos Sándorné)

 

 

 

 

Győry Filip Martin 6.o.

Gáspár- Nyika Noémi 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

 

 

február

(Valkó,

tankerületi szintű)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

NYELVÖLTÖGETŐ

(Szigetiné Simon Rozália)

1. hely:

Harnos Fanni 7.o.

Hrágyel Dóra 7.o.

Csapó Előd 7.o.

 

2. hely:

Bajnóczi Levente 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Győry Filip Martin 6.o.

 

3. hely:

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

Urbán Laura 7.o.

Soós Mária Julianna 7.o.

 

4. hely:

Frühzeitig Anita 8.o.

Fülöp Barbara 8.o.

Hangya Lili 8.o.

 

5.hely:

Gáspár- Nyika Noémi 6.o.

Félegyházi- Török Orsolya 6.o.

Majzik Nikoletta 6.o.

 

6. hely:

Farkas Aida 7.o.

Pálinkás Noémi Erika 7.o.

Kőszegi Szabolcs Sándor 7.o.

 

7. hely:

Kovács Patrik 8.o.

Gódor Dominik 8.o.

Oláh Ruben 8.o.

 

8. hely:

Kucsik Gábor 5.o.

Kis Kornél 5.o.

Papp Tibor Ádám 5.o.

 

9. hely:

Bagó Norman 5.o.

Fülöp Noémi 5.o.

Nemecskó Noel 5.o.

 

 

 

 

 

 

április

(Erdély, Kalotaszentkirály)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

VERSMONDÓ VERSENY

(Seresné Velkei Bernadett)

 

 

1. hely: Demjén Dorka 1.o.

2. hely: Sápi Alexa Lina 1.o.

3. Hely:Kavalecz Olivér 1.o.

Különdíjasok:

Molnár Krisztián 1.o.

Lakatos Ágnes 1.o.

Püspök Máté 1.o.

 

 

 

április 11.

(Zsámbok,

iskola- óvoda)

 

 

 

JÓZSEF ATTILA VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália,

Lázárné Both Mária)

 

Hangya Lili 8.o.

Fülöp Barbara 8.o.

Kovács Patrik 8.o.

 

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

Soós Mária Julianna 7.o.

Urbán Laura 7.o.

 

Harnos Fanni 7.o.

Hrágyel Dóra 7.o.

Farkas Aida 7.o.

 

 

 

 

április 11.

 (Zsámbok,

megyei verseny)

 

 

 

 

SZENT LÁSZLÓ VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália)

 

1. helyezett: Caritas

Tóth Bibiána Hanna 7.o.

Győry Filip Martin 6.o.

Kis Kornél 5.o.

 

2. helyezett: Csodaszarvas

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

Csapó Előd 7.o.

Gódor Zoltán 5.o.

 

 

 

 

május

(Vácszentlászló,

regionális verseny)

 

 

 

TERMÉSZETFOTÓS VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

1. hely: Kovács Roland 7.o.

2. hely: Tóth Bibiána Hanna 7.o.

3. hely: Urbán Laura 7.o.

 

május

(iskolai verseny)

 

TAGUL

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

  1. hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 6.o.

 

május

(iskolai verseny)

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

SZENTEGYEDI JÁTÉKOK

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

8. osztályos tanulók:

Frühzeitig Anita

Fülöp Barbara

Gódor Dominik

Hangya Lili

Kovács Patrik

Kókai Péter János

Kovács Zoltán

Kuhn Tamás

Oláh Ruben

Oláh Sámuel

Tóth-Götz Máté

 

 

 

 

 

 

 

 

szeptember

(területi verseny)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIKULÁS KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

III. helyezés:

Bagó Norman 5.o.

Kis Kornél 5.o.

Papp Tibor Ádám 5.o.

Gönczöl József 5.o.

Kucsik Gábor 5.o.

Fehér Márk 5.o.

Oláh Dávid 5.o.

II. helyezés:

Burai Tibor 6.o.

Győry Filip Martin 6.o.

Holló Dániel 6.o.

Lázár Bálint 6.o.

Váradi Patrik 6.o.

IV. korcsoport II. helyezés:

Kovács Dávid Péter 7.o.

Kovács Roland 7.o.

Kőszegi Szabolcs Sándor 7.o.

Kovács Tibor 7.o.

Tóth Norbert 7.o.

Gódor Dominik 8.o.

Kovács Zoltán 8.o.

Oláh Ruben 8.o.

Oláh Sámuel 8.o.

Tóth- Götz Máté 8.o.

Kovács Patrik 8.o.

Segítők:

Hangya Lili 8.o.

Fülöp Barbara 8.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

december

 (Zsámbok,

területi verseny)

 

 

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

NE CIGIZZ, FOCIZZ!

KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

5. o. II. helyezés:

Fehér Márk

Kis Kornél

Papp Tibor Ádám

Bagó Norman

Oláh Dávid

Gönczöl József

 

6.o. I. helyezés:

Burai Tibor

Győry Filip Martin

Holló Dániel

Lázár Bálint

Váradi Patrik

 

IV. korcsoport III. helyezés:

Gódor Dominik 8.o.

Kovács Patrik 8.o.

Kovács Roland 7.o.

Kovács Dávid Péter 7.o.

Kovács Tibor 7.o.

Kőszegi Szabolcs Sándor 7.o.

Tóth Norbert 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

április

(területi verseny)

 

 

 

KATASZTRÓFAVÉDELMI

VETÉLKEDŐ

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

4. helyezés:

Kovács Patrik 8.o.

Gódor Dominik 8.o.

Hangya Lili 8.o.

Oláh Ruben 8.o.

 

 

 

 

április

 (Gödöllő,

járási verseny)

 

LILIOMSZÁL VERSMONDÓ VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália,

Drabos Sándorné,

Lázárné Both Mária,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

 

Fülöp Barbara 8.o.

Fülöp Noémi 5.o.

Nyika- Gáspár Norbert 5.o.

Tóth Jázmin Luca 2.o.

Németh Brigitta 6.o.

Gáspár- Nyika Noémi 6.o.

 

 

 

január

(Zsámbok, Művelődési Ház,

járási verseny)

 

RAJZVERSENY

MESEILLUSZTRÁCIÓ

(Seresné Velkei Bernadett)

 

1. hely: Demjén Dorka 1.o.

2. hely: Tóth Sándor Ákos 1.o.

3. hely: Sápi Alexa Lina 1.o.

 

május

(Zsámbok,

iskola- óvoda)

 

 

 

Eseménynaptár

Október 2017
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5