Oldal tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola

Bajza Lenke Általános Iskola Zsámbok

djBajza Lenke Általános Iskola 2116 Zsámbok, Bajza Lenke tér 17.

Telephone: +36-28-592-045

e-mail: zsambokblisk@bajza-zsambok.edu.hu

Get Adobe Flash player

A 2012/2013-as tanév

I. félévének versenyei

A 2012/2013-as tanév

I. félévének versenyei

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika, megyei levelezős verseny

(Lapu Márta)

 

Majzik Nikoletta 2.o.

Németh Brigitta 2.o.

Győry Filip Martin 2.o.

Lázár Bálint 2.o.

Gáspár-Nyika Noémi 2.o.

Bajnóczi Levente 2.o.

Papolczi Mercédesz 2.o.

Pásztor Rebeka 3.o.

Hrágyel Dóra 3.o.

 

folyamatos

(megyei verseny)

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos

szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Lapu Márta)

 

Majzik Nikoletta 2.o.

Németh Brigitta 2.o.

Lázár Bálint  2.o. 

Bajnóczi Levente 2.o.

Papolczi Mercédesz 2.o.

Pásztor Rebeka 3.o.

Hrágyel Dóra 3.o.

 

folyamatos

(megyei verseny)

ÁLLATOK VILÁGNAPI VETÉLKEDŐ

(Nagy Zsuzsa)

 

Boda Ráka 6.o.

Urbán Petra 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

ortóber

(Boldog,

területi verseny)

 

KARÁCSONYI  RAJZVERSENY

 (Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit,

Lapu Márta)

 

 

alsó tagozat:

1. hely:Tóth Bibiána Hanna 3.o.

2. hely: Urbán Laura 3.o.

3. hely:Gáspár-Nyika Noémi 2.o.

 

felső tagozat:

1. hely:Józsa Vivien Nikolett 8.o.

2. hely: Harnos Szilvia 7.o.

3. hely: Gönczöl Alexandra 7.o.

 

december

(Zsámbok Község Polgármesteri Hivatal

Kulturális Bizottság)

 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

HONISMERETI VETÉLKEDŐ

(Szigetiné Simon Rozália)

 

1.hely:

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Haraszti Erika 8.o.

Hudoba Márta 8.o.

 

2.hely:

Fehér Evelin 5. o.

Burai Valentina 5.o.

Gódor Fanni 5.o.

Németh Klaudia 5.o.

 

3.hely:

Boda Réka 6.o.

Urbán Petra 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

4.hely:

Pásztor Rebeka 5.o.

Kókai Dóra 5.o.

Püspök Ágnes 5.o.

Hrágyel Dóra 5.o.

 

Tamás Gábor József  6.o.

Szécsi Liliána 6.o.

Molnár Cintia Marianna 6.o.

 

Fekete Vivien 7.o.

Szabó Bence 7.o.

Vidák Natália 7.o.

 

Gönczül Alexandra 7.o.

Makádi Renáta 7.o

Németh Bianka Éva 7.o.

 

Boda Barna 8.o.

Józsa Vivien Nikolett 8.o.

Lénárt Máté 8.o.

 

november 13.

(iskolai verseny)

                                                                                                                   

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

KOMPOSZT VETÉLKEDŐ

 (Drabos Sándorné)

 

Gódor Fanni 5.o.

Pásztor Sarolta 5.o.

Németh Klaudia 5.o.

Püspök László 5.o.

Majzik Bence 5.o.

Püspök Ágnes 5.o.

Fehér Evelin 5.o.

Nagy Ádám Adrián 5.o.

Kókai Dóra 5.o.

Burai Valentina 5.o.

 

október

(Galgahévíz,

területi verseny)

MIKULÁS VETÉLKEDŐ

(Vaskóné Vas Edit)

1.hely: Szorgos manók

Józsa Evelin Edina 3.o.

Gyenes Gitta 3.o.

Hrágyel Dóra 3.o.

Pásztor Rebeka 3.o.

Soós Mária Julianna 3.o.

 

2.hely: Csengettyűk

Fülöp Barbara 4.o.

Gódor Dominik 4.o.

Bajnóczi Péter 4.o.

Hangya Lili 4.o.

 

3.hely: Nagy bajnokok

Holló Dániel 2.o.

Lázár Bálint 2.o.

Győry Filip Martin 2.o.

Bajnóczi Levente 2.o.

 

4.hely: Méhecske

Kovács-Kaszala Viktória 2.o.

Papolczi Mercédesz 2.o.

Félegyházi-Török Orsoly 2.o.

 

Hajrá lányok!

Németh Brigitta 2.o.

Majzik Nikoletta 2.o.

Gáspár-Nyika Noémi 2.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 2.o.

 

november 29.

(iskolai vetélkedő)

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

MIKULÁS VETÉLKEDŐ

(Vaskóné Vas Edit)

 

4.hely: Rénszarvas

Kovács Patrik 4.o.

Kókai Péter János 4.o.

Frühzeitig Anita 4.o.

 

Ördögök

Farkas Benjámin 3.o.

Vasas Márk 3.o.

Kovács Tibor 3.o.

Kristóf Zoltán 3.o.

Kovács Roland 3.o.

 

Télanyók

Lesták Fanni 3.o.

Tóth Bibiána Hanna 3.o.

Urbán Laura 3.o.

Harnos Fanni 3.o.

Oláh Kármen 3.o.

 

 

ÁLOMÚT RAJZPÁLYÁZAT

(Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit,

Lapu Márta)

 

 

Kis Kornél 1.o.

Fülöp Noémi 1.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 2.o.

Gáspár-Nyika Noémi 2.o.

Kovács-Kaszala Viktória 2.o.

Papolczi Mercédesz 2.o.

Józsa Evelin Edina 3.o.

Farkas Aida 3.o.

Harnos Fanni 3.o.

Kókai Péter János 4.o.

Hangya Dzsenifer Vanda 4.o.

Pécsi Richárd Zoltán 6.o.

Vidák Renáta 6.o.

Csapó Levente 6.o.

Molnár Cintia Marianna 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

november

(országos verseny)

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

DIÁKOLIMPIA

(Turiné Palócz Henrietta)

távolugrás, lányok:

1.hely: Csabai Zsuzsanna 8.o.

2.hely: Vidák Renáta 7.o.

3.hely: Németh Bianka Éva 7.o.

 

távolugrás, fiúk:

1.hely: oláh Adorján 8.o.

2.hely: Kósek Jonatán 6.o.

3. hely: Csapó Botond 5.o.

 

60m futás, lányok:

1.hely: Urbán Petra 6.o.

2.hely: Pinczés Klaudia 8.o.

3.hely:

Félegyházi-Török Adrienn 7.o.

 

60m futás, fiúk:

1.hely: Horváth Norbert 8.o.

2.hely: Forgó Tamás 8.o.

3.hely: Bese Roland 6.o.

 

háztömb futás, lányok:

1.hely: Németh Klaudia 5.o.

2.hely: Gönczöl Alexandra 7.o.

3.hely: Lukes Dóra 8.o.

 

háztömb futás, fiúk:

1.hely: Rontó Márió György 7.o.

2.hely: Oláh Márk 6.o.

3.hely:Gódor Patrik Zoltán 6.o.

 

medicinlabda dobás, lányok:

1.hely: Vidák Natália 7.o.

2.hely: Nagy Lívia 8.o.

3.hely: Szécsi Liliána 6.o.

 

medicinlabda dobás, fiúk:

1.hely: Boda Barna 8.o.

2.hely: Smid Zoltán 7.o.

3.hely: Lázár Roland 6.o.

 

szeptember 21.

Olimpiai projectnap

(iskolai verseny)

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

MIKULÁS KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

IV. korcsoport

1.helyezett:

csapattagok

Rontó Márió György 7.o.

Oláh Adorján 8.o.

Boda Barna 8.o.

Horváth Norbert 8.o.

cserék

Oláh Ferenc 7.o.

Smid Zoltán 7.o.

Lénárt Máté 8.o.

 

gólkirály:

Rontó Márió György 7.o.

 

legjobb kapus:

Horváth Norbert 8.o.

 

III. korcsoport

4. helyezett:

csapattagok

Oláh Márk 6.o.

Makra Botond 6.o.

Kovács Tibor 5.o.

Kovács Zoltán 5.o.

cserék

Nagy Ádám Adrián 5.o.

Makádi Dániel 5.o.

 

december 5.

(Zsámbok,

területi verseny)

 

A 2012/2013-as tanév

II. félévének versenyei

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 

SZÖVEGMANÓ

(szövegértő olvasás,

alsó tagozatos levelező verseny)

(Lapu Márta,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné)

 

 

Majzik Nikoletta 2.o.  12. hely

Bajnóczi Levente 2.o.  12. hely

Papolczi Mercédesz 2.o.  23. hely

Lázár Bálint 2.o.  25. hely

Németh Brigitta 2.o.  32. hely

 

Megyei döntős:

Pásztor Rebeka 3.o. 8. hely

Hrágyel Dóra 3.o.

 

 

folyamatos

 

 

május 13.

(Budapest,

megyei döntő)

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

(matematika feladatmegoldó levelezős verseny)

(Lapu Márta,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné)

 

 

Majzik Nikoletta 2.o. 93% 7. hely

Bajnóczi Levente 2. o. 63%

Lázár Bálint 2.o. 73%

Győry Filip Martin 2.o. 73%

Németh Brigitta 2.o. 70%

Papolczi Mercédesz 2.o. 62%

Gáspár-Nyika Noémi 2.o. 56%

Hrágyel Dóra 3.o. 79%

Pásztor Rebeka 3.o. 73%

 

folyamatos

(megyei verseny)

ALSÓ TAGOZATOS KOMPLEX TANULMÁNYI VERSENY

(Lapu Márta,

Vaskóné Vas Edit)

 

Kovács Patrik 4.o.

Frühzeitig Anita 4.o.

Oláh Ruben 4.o.

Török Zoltán 4.o.

Hangya Lili 4. o.

Bajnóczi Péter 4.o.

Gódor Domlnik 4.o.

 

március 18.

(iskolai verseny)

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária,

Voloszné Őszi Erika)

 

Hudoba Márta 8.o. 74. hely

Burai Valentina 5.o. 140. hely

Vasas Fanni 6.o. 178. hely

 

Pásztor Sarolta 5.o.

Kókai Dóra 5.o.

Szécsi Liliána 6.o.

Forgó Krisztián 8.o.

február 15.

(Aszód,

megyei verseny)

                                                                                                                      

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

(Drabos Sándorné,

Lázárné Both Mária,

Szigetiné Simon Rozália)

 

 

Gódor Fanni 5.o. 91%

Pásztor Sarolta 5.o. 85%

Püspök Ágnes 5.o. 80%

Kókai Dóra 5.o. 78,5%

Hrágyel Kitti 5.o. 73%

Burai Valentina 5.o. 61%

Fehér Evelin 5.o. 51%

 

Kovács Tamás László 6.o. 87%

Vasas Fanni 6.o. 85%

Urbán Petra 6.o. 81%

Boda Réka 6.o. 79,5%

Tamás Gábor József 6.o. 73,5%

 

Félegyházi Török Adrienn 7.o. 76,5%

Szabó Bebce 7.o. 67,5%

Gönczöl Alexandra 7.o. 62%

Vidák Natália 7.o. 59%

Fekete Vivien 7.o. 54,5%

Harnos Szilvia 7.o. 41,5%

 

Csabai Zsuzsanna 8.o. 77%

Józsa Vivien 8.o. 71%

Lénárt Máté 8. o. 70,5%

 

Hudoba Márta 8.o. 89,5%,

a megyei versenybe jutott,

megyei 20.hely

 

február 21.

(iskolai verseny)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

április 20.

(Biatorbágy,

megyei verseny)

 

KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁG GYERMEKSZEMMEL

az ORFK- Országos Balesetmegelőzési Bizottság gyermekrajzpályázata

(Lapu Márta,

Seresmé Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit)

 

Becsjanszki Dorka Eszter 2.o.

Gáspár-nyika Noémi 2.o.

Papolczi Mercédesz 2.o.

Józsa Evelin Edina 3.o.

Pásztor Rebeka 3.o.

Tóth Bibiána Hanna 3.o.

Csapó Botond 5.o.

Kurucz Ádám 5.o.

Pásztor Sarolta 5.o.

Józsa Vivien Nikolett 8.o.

 

május

(országos pályázat)

 

                                                                                                                      

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

NYELVÖLTÖGETŐ

(Szigetiné Simon Rozália)

 

1. hely:

Haraszti Erika 8.o.

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Hudoba Márta 8.o.

 

2. hely:

Szécsi Liliána 6.o.

Tamás Gábor József 6.o.

Kovács Tamás László 6.o.

 

3. hely:

Boda Réka 6.o.

Urbán Petra 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

4. hely:

Józsa Vivien Nikolett 8.o.

Forgó Krisztián 8.o.

Lénárt Máté 8.o.

 

5. hely:

Pásztor Sarolta 5.o.

Németh Klaudia 5.o.

Kókai Dóra 5.o.

 

6. hely:

Félegyházi Török Adrienn 7.o.

Harnos Szilvia 7.o.

Szabó Bence 7.o.

 

7. hely:

Makádi Renáta 7.o.

Fekete Vivien 7.o.

 

8. hely:

Püspök Ágnes 5.o.

Gódor Fanni 5.o.

Burai Valentina 5.o.

 

február

(iskolai verseny)

                                                                                                                       

 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 

IQ- VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

1. hely:

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Hudoba Márta 8.o.

 

2. hely:

Haraszti Erika 8.o.

Lénárt Máté 8. o.

 

Marton Veronika 5.o.

Hrágyel Kitti 5.o.

 

Pásztor Sarolta 5.o.

Kókai Dóra 5.o.

 

Szécsi Lili 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

Boda Réka 6.o.

Urbán Petra 6.o.

 

Szabó Bence 7.o.

Fekete Vivien 7.o.

 

Harnos Szilvia 7.o.

Makádi Renáta 7.o.

február

(iskolai verseny)

 

JÓZSEF ATTILA VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália)

 

 

1. hely:

Hudoba Márta 8.o.

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Lénárt Máté 8.o.

 

7. hely:

Fekete Vivien 7.o.

Harnos Szilvia 7.o.

Szabó Bence 7.o.

április 11.

(Zsámbok,

megyei verseny)

 

KATASZTRÓFAVÉDELMI VETÉLKEDŐ

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

 

3. hely:

Fekete Vivien 7.o.

Félegyházi Török Adrienn 7.o.

Harnos Szilvia 7.o.

Németh Bianka Éva 7.o.

április

(Gödöllő,

járási verseny)

                                                                                                                      

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 

KOMPOSZT VETÉLKEDŐ

(Drabos Sándorné)

 

  1. hely:

Kókai Dóra 5.o.

Pásztor Sarolta 5.o.

Fehér Evelin 5.o.

Püspök Ágnes 5.o.

Németh Klaudia 5.o.

Majzik Bence 5.o.

 

április 22.

(Zsámbok,

kistérségi verseny)

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

2. OSZTÁLY

A BESZÉLŐ BARLANG

(Péter Lászlóné,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

 

Győry Filip Martin 100%

    Félegyházi Török Orsolya 100%

Bajnóczi Levente 100%

Gáspár-Nyika Noémi 100%

Becsjanszki Dorka Eszter 100%

Holló Dániel 93%

Lázár Bálint 93%

Majzik Nikoletta 93%

Papolczi Mercédesz 93%

Németh Brigitta 79%

Gyenge Adél Ilona 57%

 

november

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

3. OSZTÁLY

VUK

(Péter Lászlóné)

 

 

Urbán Laura 100%

Hrágyel Dóra 94%

Lesták Fanni 92%

Pásztor Rebeka 86%

Gyenes Gitta 76%

Tóth Bibiána Hanna 74%

Józsa Evelin Edina 72%

Kovács Roland 54%

Tóth Norbert 26%

 

november

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

4. OSZTÁLY

LASSIE HAZATÉR

(Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit)

 

Hangya Lili 91%

Kovács Patrik 82%

Oláh Ruben 62%

Hangya Dzsenifer Vanda 53%

Kuhn Tamás Walter 47%

Fülöp Barbara 47%

 

november

(iskolai verseny)

                                                                                                                      

 

 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

2. OSZTÁLY

MOSÓ MASA I.

(Péter Lászlóné,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

Majzik Nikoletta 100%

Becsjanszki Dorka Eszter 97%

Lázár Bálint 97%

Gáspár-Nyika Noémi 86%

Papolczi Mercédesz 86%

Bajnóczi Levente 84%

Holló Dániel 78%

Németh Brigitta 76%

Győry Filip Martin 57%

Gyenge Adél Ilona 43%

január

(iskolai verseny)

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

3. OSZTÁLY

A KÉT LOTTI

(Péter Lászlóné)

 

 

Urbán Laura 97%

Hrágyel Dóra 90%

Lesták Fanni 87%

Pásztor Rebeka 835

Tóth Bibiána Hanna 73%

Gyenes Gitta 73%

Csapó Előd 66%

január

(iskolai verseny)

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

4. OSZTÁLY

TÜSKEVÁR

(Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit)

 

Kovács Patrik 74%

Fülöp Barbara 32%

Hangya Dzsenifer Vanda 29%

Hangya Lili 26%

Oláh Ruben 18%

Kuhn Tamás Walter 15%

január

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

2. OSZTÁLY

MOSÓ MASA II.

(Péter Lászlóné,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Becsjanszki Dorka Eszter 100%

Holló Dániel 90%

Bajnóczi Levente 90%

Majzik Nikoletta 80%

Papolczi Mercédesz 80%

Győry Filip Martin 65%

Lázár Bálint 60%

Gáspár-Nyika Noémi 55%

Félegyházi Török Orsolya 50%

Németh Brigitta 40%

Gyenge Adél Ilona 10%

április

(iskolai verseny)

                                                                                                                      

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

 ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

3. OSZTÁLY

KINCSKERSŐ KISKÖDMÖN

(Péter Lászlóné)

Urbán Laura 100%

Hrágyel Dóra 90%

Pásztor Rebeka 79%

Csapó Előd 66%

Gyenes Gitta 55%

Kovács Roland 48%

Soós Mária Julianna  41%

 

március

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓTAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

4. OSZTÁLY

A TÉLI BEREK

(Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit)

 

Kovács Patrik 46%

Hangya Lili 19%

Fülöp Barbara 19%

Hangya Dzsenifer Vanda  12%

Kuhn Tamás Walter 4%

március

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

3. OSZTÁLY

MICIMACKÓ

(Péter Lászlóné)

 

Urbán Laura 96%

Pásztor Rebeka 96%

Csapó Előd 79%

Kovács Roland 79%

Gyenes Gitta 71%

Soós Mária Julianna 54%

május

(iskolai verseny)

 

 

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

4. OSZTÁLY

BAMBI

(Péter Lászlóné,

Vaskóé Vas Edit)

 

Hangya Dzsenifer Vanda 71%

Kovács Patrik 54%

Fülöp Barbara 50%

Hangya Lili 50%

Oláh Ruben 21%

Kuhn Tamás Walter 21%

május

(iskolai verseny)

ALSÓ TAGOZATOS OLVASÁSI VERSENY

(Péter Lászlóné,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Vaskóné Vas Edit)

győztesek:

1.o.

  Kis Kornél

 

2.o.

Becsjanszki Dorka Eszter

 

3.o.

Urbán Laura

 

4.o.

Kovács Patrik

 

 

                                                                                                                      

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

HÁZI KÉZILABDA BAJNOKSÁG

(Turiné Palócz Henrietta)

1. hely: „Szőkék”

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Harnos Szilvia 7.o.

Vidák Renáta 6.o.

Pásztor Sarolta 5.o.

Fehér Evelin 5.o.

Szécsi Liliána 6.o.

 

2. hely: „Huncutkák”

Vidák Natália 7.o.

Félegyházi Török Adrienn 7.o.

Burai Valentina 5.o.

Makádi Renáta 7.o.

Oláh Emília 6.o.

Kovács Alexa 7.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

3. hely: „Smiley-k”

Boda Réka 6.o.

Fekete Vivien 7.o.

Gódor Fanni 5.o.

Urbán Petra 6.o.

Hudoba Márta 8.o.

Kókai Dóra 5.o.

Németh Bianka Éva 7.o.

április

(iskolai verseny)

HÁZI TEREMFOCI BAJNOKSÁG

(Turiné Palócz Henrietta)

1. hely: 8. osztály

Boda Barna

Horváth Norbert

Lénárt Máté

Oláh Adorján

 

2. hely: 7. osztály

Rontó Márió György

Smid Zoltán

Oláh Ferenc

Forgó Krisztián (8.o.)

 

3. hely: 6. osztály

Kovács Attila

Oláh Márk

Makra Botond

Lázár Roland

április

(iskolai verseny)

 

                                                                                                                      

                                                                                                                      

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

VERSENYZŐ TANULÓK

IDŐPONT

KŐRÖSI KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

kézilabda bajnokság 2. helyezés:

Csabai Zsuzsanna 8.o.

Harnos Szilvia 7.o.

Vidák Natália 7.o.

Félegyházi Török Adrienn 7.o.

Fekete Vivien 7.o.

Németh Bianka Éva 7.o.

Vidák Renáta 6.o.

Oláh Emília 6.o.

Urbán Petra 6.o.

Boda Réka 6.o.

Szécsi Liliána 6.o.

Vasas Fanni 6.o.

 

teremfoci bajnokság 2. helyezés:

Boda Barna 8.o.

Horváth Norbert 8.o.

Oláh Adorján 8.o.

Rotó Márió György 7.o.

Smid Zoltán 7.o.

Oláh Márk 6.o.

Kósek Jonatán6.o.

Kovács Attila 6.o.

Lázár Roland 6.o.

 

május

(Tóalmás,

kistérségi verseny)

„NE CIGIZZ, FOCIZZ!”

TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

 (Turiné Palócz Henrietta)

 

2. hely:

Horváth Norbert 8.o.

Oláh Adorján 8.o.

Smid Zoltán 7.o.

Oláh Márk 6.o.

Kósek Jonatán 6.o.

Lázár Roland 6.o.

Kovács Attila 6.o.

 

május

(Zsámbok,

kistérsági verseny)

 

 

 

Eseménynaptár

Szeptember 2021
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3