Oldal tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola

Bajza Lenke Általános Iskola Zsámbok

djBajza Lenke Általános Iskola 2116 Zsámbok, Bajza Lenke tér 17.

Telephone: +36-28-592-045

e-mail: zsambokblisk@bajza-zsambok.edu.hu

Get Adobe Flash player

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika, megyei levelezős verseny

(Lapu Márta)

 

Soós János László2.o.

Kiss Rita Ágnes 2.o.

Halasi Bálint 2.o.

Halasi Kitti Brigitta 2.o.

Kis Kornél 3.o.

Győry Filip Martin 4.o.

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Lapu Márta)

 

Kiss Rita Ágnes 2.o.

Kis Kornél 3.o.

Majzik Nikoletta 4.o.

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIKULÁS VETÉLKEDŐ

alsó tagozat

(Vaskóné Vas Edit,

Seresné Velkei Bernadett)

 

1. hely

Manók:

Szabó Csanád 1.o.

Halasi Kitti Brigitta 2.o.

Gönczöl József 3.o.

Németh Brigitta 4.o.

 

2. hely

Krampuszok:

Urbán Martin 1.o.

Oláh Margit 2.o.

Kucsik Gábor 3.o.

Győry Filip Martin

 

3. hely

Virgácsok:

Pap Izabel 1.o.

Kiss Rita Ágnes 2.o.

Nemecskó Noel 3.o.

Majzik Nikoletta 4.o.

 

4.hely

Csengettyűk:

Tóth Péter 1.o.

Soós János László 2.o.

Oláh Dávid 3.o.

Gáspár-Nyika Noémi 4.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

november 27.

(iskolai verseny)

                                                                                                      

VERSENY NEVE

(VERSNYEZTETŐ

 TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŐSÖK TISZTELETE-

HONISMERETI VETÉLKEDŐ

(Szigetiné Simon Rozália)

                  1. hely.

Boda Réka 8.o.

Urbán Petra 8.o.

Vasas Fanni 8.o.

2. hely:

Molnár Cintia Marianna 8.o.

Szécsi Liliána 8.o.

Gódor Patrik 8.o.

3. hely:

Gódor Fanni 7.o.

Németh Klaudia 7.o.

Burai Valentina 7.o.

4. hely:

Fehér Evelin 7.o.

Gulyás Kinga Magdaléna 7.                       

Püspök Ágnes7.o.

4. hely.

Hangya Lili 6.o.

Frühzeitig Anita 6.o.

Mikus Zsófia 6.o.

 4. hely:

Kovács Patrik 6.o.

Oláh Ruben 6.o.

Tóth- Götz Máté 6.o.

4. hely:

Hrágyel Dóra 5.o.

Urbán Laura 5.o.

Soós Mária Julianna 5.o.

4. hely:

CsapóElőd 5.o.

Vasas Márk 5.o.

Tóth Norbert 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

november. 11.

(iskolai verseny)

 

 

 

KARÁCSONYI RAJZVERSENY

(Péter Lászlóné,

Vaskóné Vas Edit,

Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Lapu Márta)

 

           alsó tagozat:

1. hely:

Becsjanszki Zoé Sára 2.o.

2. hely:

Halasi Kitti Brigitta 2.o.

3.hely:

Decsjanszki Dorka Eszter 4.o.

felső tagozat:

1. hely:

Vasas Fanni 8.o.

2. hely:

Burai Valentina 7.o.

3. hely:

Püspök Ágnes 7.o.

 

 

 

 

 

december

(Zsámbok Község Önkormányzat,

Kulturális Bizottság)

 

                                                                                                                 

VERSNY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

„AZ ÉN VÁROSOM”

CÍMŰ RAJZPÁLYÁZAT

(Seresné Velkei Bernadatt, Tóthné Kisjuhász Judit,

Lapu Márta)

 

 

1. hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 4.o.

2. hely:

Gáspár- Nyika Noémi 4.o.

3. hely:

Nyika- Gáspár Norbert 3.o.

 

Németh Brigitta 4.o.

Lerner József 4.o.

Gyenge Adél Ilona 4.o.

 

 

 

 

 

 

november

(Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Isaszeg

járási verseny)

 

 

 

 

 

„ÁLOMÚT” GYERMEKRAJZPÁLYÁZAT

 ( Péter Lászlóné,

Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Lapu Márta)

 

Közönségdíjas:

( a legjobb 10 között):

Becsjanszki Dorka Eszter 4.o.

 

Sára Viktória Mercédesz 1.o.

Győri Dorottya 3.o.

Bajnóczi József 3.o.

Bartos Lilla 3.o.

Gódor Zoltán 3.o.

Nyika- Gáspár Norbert 3.o.

Majzik Nikoletta 4.o.

Gáspár- Nyika Noémi 4.o.

Lesták Fanni 5.o.

Harnos Fanni 5.o.

Burai Valentina 7.o.

Molnár Cintia Marianna 8.o.

 

 

 

 

 

 

 

december

(országos verseny)

 

 

 

 

 

SZENTEGYEDI JÁTÉKOK

 (Turiné Palócz Henrietta)

III. helyezés:

Fehér Patrik 6.o.

Frühzeitig Anita 6.o.

Fülöp Barbara 6.o.

Gódor Dominik 6.o.

Hangya Dzsenifer 6.o.

Hangya Lili 6.o.

Kovács Patrik 6.o.

Kovácy Zoltán 6.o.

Oláh Ruben 6.o.

Oláh Sámuel 6.o.

Török Zoltán 6.o.

 

 

 

 

 

 

Szeptember 6.

(Dány- Szentegyed,

körzeti verseny)

 

 

 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ

TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIKULÁS KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

III. korcsoport

II. helyezés:

  Farkas Benjámin 5.o.

Vasas Márk 5.o.

Kovács Roland 5.o.

Tóth Norbert 5.o.

Kovács Tibor 5.o.

Kőszegi Szabolcs Sándor 5.o.

Tóth- Götz Máté 6.o.

Kovács Patrik 6.o.

Kovács Zoltán 6.o.

Oláh Sámuel 6.o.

Gódor Dominik 6.o.

 

IV. korcsoport

IV. helyezés:

Oláh Márk 8.o.

Lázár Roland 8.o.

Gódor Patrik 8.o.

Kovács Attila 8.o.

Tóth- Götz Máté 6.o.

Kovács Patrik 6.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

december 12.

(kistérségi verseny)

 

 

 

 

 

 

 

KÉZILABDA BAJNOKSÁG

 (Turiné Palócz Henrietta)

 

 

1. hely:

Kézilabda 1. csapat:

Burai valentina 7.o.

Gódor Fanni 7.o..

Gulyás Kinga Magdaléna 7.o.

Mészáros Piroska 7.o.

Boda Réka 8.o.

Urbán Petra 8.o.

 

2. hely:

Kézilabda 2. csapat:

Fehér Evelin7.o.

Németh Klaudia 7.o.

Püspök Ágnes 7.o..

Szécsi Liliána 8.o.

Vidák Renáta 8.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

december

(iskolai verseny )

 

 

A 2009/2010-es tanév

II. félévének versenyei

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VRSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika, megyei levelezős verseny

(Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

Soós János László 2.o. 84%

Kiss Rita Ágnes 2.o.83%

Halasi Bálint 2.o. 72%

Halasi Kitti Brigitta 2.o. 68%

Győry Filip Martin 4.o. 82%

 

Megyei döntőbe jutott:

Kis Kornél 3.o. 96%

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit)

 

Kiss Rita Ágnes  2.o.

17. hely

Majzik Nikoletta 4.o.

24. hely

 

Megyei döntőbe jutott:

Kis Kornél 3.o.

A döntőn 4. helyezést ért el.

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

 

május

Budapest

 

 

 

 

 

 

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

(Lázárné Both Mária,

Drabos Sándorné,

Szigetiné Simon Rozália)

 

Farkas Aida 5.o.

Hrágyel Dóra 5.o.

Lesták Fanni 5.o. 87%

Soós Mária Julianna 5.o.86%

Gódor Fanni 7.o. 84%

Németh Klaudia 7.o. 65%

Gulyás Kinga Magdaléna

7.o. 69%

Kovács Patrik 6.o.

Fehér Evelin 7.o.62%

Püspök Ágnes 7.o. 79%

Burai Valentina 7.o.37%

Molnár Cintia Marianna 8.o. 83%

Szécsi Liliána 8.o. 76,5%

Urbán Petra 8.o. 81%

Vasas Fanni 8.o. 90%

 

 

 

 

 

február

(megyei verseny,

iskolai forduló)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LILOMSZÁL VERSMONDÓ VERSENY

(Irmalós Gáborné)

Vasas Fanni 8.o. különdíj

      Tóth Péter 1.o. 1. hely

Soós János László 2.o..3.hely

Nyika- Gáspár Norbert 3.o.

Papp Tibor 3.o

Fülöp Noémi 3.o.

 

 

február

(megyei verseny)

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

ALSÓ TAGOZATOS KOMPLEX VERSENY

 (Tóthné Kisjuhász Judit)

 

Bajnóczi Levente 4.o.

Gáspár- Nyika Noémi 4.o.

Győry Filip Martin 4.o.

Holló Dániel 4.o.

Németh Brigitta 4.o..

 

Megyei döntőde jutott:

Majzik Nikoletta 4.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 4.o.

 

 

 

 

 

 

március- április

(megyei verseny)

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

 (Szilágyiné Márkus Mária, Tóthné Kisjuhász Judit, Voloszné Őszi Erika)

 

 

Győry Filip Martin 4.o.

Farkas Aida 5.o.

Hangya Lili 6.o.

Frühzeitig anita 6.o.

Burai Valentina 7.o.

Németh Klaudia 7.o.

Molnár Cintia Marianna 8.o.

Szécsi Liliána 8.o.

Vasas Fanni 8.o.

 

A megyei legjobb 50- be jutott:

Csapó Előd 5.o.

 

 

 

 

 

 

február

(megyei verseny,

Aszód)

 

 

 

 

 

MÓRA FERENC VETÉLKEDŐ

 (Drabos Sándorné)

)

 

 

5. hely:

Burai Valentina 7.o.

Németh Klaudia 7.o..

Soós Mária Julianna 5.o.

Urbán Laura 5.o.

 

 

március

(Móra Ferenc

Általános Iskola,

Valkó)

 

 

 

 

 

FÖLD NAPI VETÉLKEDŐ

2 fordulós levelezős verseny

(Szilágyiné Márkus Mária)

)

 

 

A két legjobb csapat:

 

Majzik Bence 7.o.

Kovács Patrik 6.o.

Hangya Lili 6.o.

 

Németh Klaudia 7.o.

Gódor Fanni 7.o.

Burai Valentina 7.o.

 

 

 

 

 

 

április

(Kalotaszentkiráy,

Ady Endre

Általános iskola)

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NYELVÖLTÖGETŐ

nyelvi vetélkedő

 (Szigetiné Simon Rozália)

 

1. hely:

Boda réka 8.o.

Urbán Petra 8.o.

Vasas Fanni 8.o.

2. hely:

Csapó Botond 7.o.

Fehér Evelin 7.o.

Marton Veronika 7.o.

3. hely.

Burai Valentina 7.o.

Gódor Fanni 7.o.

Németh Klaudia 7.o.

4. hely:

Frühzeitig Anita 6.o.

Fülöp Barbara 6.o.

Hangya Lili 6.o.

5. hely:

Soós Mária Julianna 5.o.

Urbán Laura 5.o.

Harnos Fanni 5.o.

6. hely:

Farkas Aida 5.o.

Vasas Márk 5.o.

Farkas Benjámin 5.o.

7. hely:

Kovács Patrik 6.o.

Kókai Péter János 6.o.

Mikus Zsófia 6.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

február 19.

(iskolai verseny)

IQ BAJNOKSÁG

logikai vetélkedő

(Szilágyiné Márkus Mária)

Vasas Fanni 8.o.

Szécsi Liliána 8. o.

Molnár Cintia Marianna 8.o.

iskolai verseny

 

 

FÖLD NAPI VETÉLKEDŐ

(Nagy Zsuzsa,

Horváth Melinda,

Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

2. hely:

Csapó Előd 5.o.

Farkas aida 5.o.

Harnos Fanni 5.o.

Lesták Fanni 5.o.

Soós Mária Julianna 5.o.

Vasas Márk 5.o.

Urbán Laura 5.o.

Tóth Norbert 5.o.

 

 

 

május 14.

(területi verseny,

Zsámbok)

 

 

DAMI- TUDOR

3 fordulós logikai

 levelezős verseny

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

6. hely:

Molnár Cintia Marianna 8.o.

Németh Klaudia 7.o.

Burai Valentina 7.o.

Püspök László 7.o.

 

 

február- március

(kistérségi verseny,

Isaszeg)

                                                                                                     

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

JÓZSEF ATTILA VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália)

 

 

 

1.hely:

Szécsi Liliána 8.o.

Urbán Petra 8.o.

 Vasas Fanni 8.o.

 

4. hely:

Fehér Evelin 7.o.

Gulyás Kinga Magdaléna 7.o.

Marton veronika 7.o.

Püspök Ágnes 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

április 10.

(megyei verseny)

 

 

 

ABLAK A VILÁGRA-

VERSMONDÓ VERSENY

(Péter Lászlóné)

 

 

 

Oláh Krisztián 1.o.

Papp Izabel 1.o.

Tóth Péter 1.o.

Radics Krisztofer 1.o.

Lakatos Henrietta Mária 1.o.

Niegresz Máté 1.o.

Fazekas Imre Győző 1.o.

Sára Viktória Mercédesz 1.o.

Csap Bence 1.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

április 10.

(iskolai- óvodai verseny)

 

 

MESEILLUSZTRÁCIÓ

Az 1. osztály és az óvoda közös rajzversenye

(Péter Lászlóné)

 

 

 

 

 

1. hely:

Sára Viktória Mercédesz 1.o.

 

 

 

 

 

 

május

(iskolai- óvodai verseny)

 

 

 

KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

 

 

3. hely:

Oláh Márk 8.o.

Gódor Patrik 8.o.

Kovács Attila 8.o.

Vidák Renáta 8.o.

 

 

 

április 10.

(járási verseny,

Gödöllő)

                                                                                                     

A VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FELSŐS FOCIBAJNOKSÁG

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

1. hely:

8. osztály:

Oláh Márk

Gódor Patrik

Lázár Roland

Nemecskó Patrik

 

2. hely:

6. osztály:

Gódor Dominik

Kovács Patrik

Tóth- Götz Máté

Oláh Sámuel

Kovács Zoltán

 

3. hely:

7. osztály:

Majzik Bence

Püspök László

Kurucz Ádám

Farkas Dominik

 

4. hely:

5. osztály:

Farkas Benjámin

Kovács Roland

Vasas Márk

Tóth Norbert

Gódor Erik Krisztofer

Kőszegi Szabolcs Sándor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

február 11.

(iskolai verseny)

 

 

 

 

 

 

 

MÁRCIUS 15. KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

IV. korcsoport 1. hely.

Bese Roland 7.o.(gólkirály)

Oláh Márk 8.o.

Gódor Patrik 8.o.(legjobb mezőnyjátékos)

Kovács Attila 8.o.

Kovács Patrik 6.o.

 

III. korcsoport 3. hely:

Kovács Patrik 6.o.

Tóth- Götz Máté 6.o.

Oláh Sámuel 6.o.

Kovács Roland 5.o.

Gódor Dominik 6.o.

Farkas Benjámin 5.o.

Vasas Márk 5.o.

 

 

 

 

 

 

március 16.

(kistérségi verseny,

Valkó)

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                     

 

A VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FELSŐS FOCIBAJNOKSÁG

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

1. hely:

8. osztály:

Oláh Márk

Gódor Patrik

Kovács Attila

Lázár Roland

2. hely:

7. osztály:

Bese Roland

Kurucz Ádám

Püspök László

Farkas Dominik

3. hely:

5. osztály:

Kovács Roland

Kovács Tibor

Kőszegi Szabolcs Sándor

Vasas Márk

Gódor Erik Krisztofer

Farkas Benjámin

Tóth Norbert

4. hely:

6. osztály:

Oláh Sámuel

Kovács Patrik

Tóth- Götz Máté

Gódor Dominik

Kovács Zoltán

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

május

(iskolai verseny)

 

 

KÉZILABDA BAJNOKSÁG

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

1. hely:

8. osztály:

Boda Réka

Horváth Vivien

Szécsi Liliána

Vidák Renáta

Kovács Attila

Vasas Fanni

2. hely:

7. osztály:

Püspök Ágnes

Burai Valentina

Gódor Fanni

Nagy Ádám Adrián

Haraszti László

Csapó Botond

 

 

 

 

május 29.

(iskolai verseny)

Eseménynaptár

Szeptember 2021
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3