Oldal tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola
Bajza Lenke Általános Iskola

Bajza Lenke Általános Iskola Zsámbok

djBajza Lenke Általános Iskola 2116 Zsámbok, Bajza Lenke tér 17.

Telephone: +36-28-592-045

e-mail: zsambokblisk@bajza-zsambok.edu.hu

Get Adobe Flash player

A 2015/2016-os tanév

I. félévének versenyei

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika, megyei levelezős verseny

(Péter Lászlóné

Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

 

Buda Dávid 2.o.

Kánya Gábor 2.o.

Papp Izabel 2.o.

Soós János László3.o.

Kiss Rita Ágnes 3.o.

Mezei Melinda 3.o.

Halasi Kitti Brigitta 3.o.

Becsjanszki Zoé Sára 3.o.

Csapó Áron 3.o.

Gódor Nóra 3.o.

Papp Tibor 4.o..o.

Bagó Norman  4.o.

 

 

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Péter Lászlóné

Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

 

Kiss Rita Ágnes 3.o.

Mezei Melinda 3.o.

Gódor Nóra 3.o.

Kis Kornél 4.o.

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

 

 

 

 

 

KREATÍV ÚJRAHASZNOSÍTÁSI PÁLYÁZAT

(Lapu Márta)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. hely:

Lakóház

Halasi Bálint 3.o.

Soós János László 3.o.

 

2. hely:

Űrhajó

Csapó Áron 3.o.

 

3. hely:

Bábszínház

Halasi Kitti Brigitta 3.o.

Kiss Rita Ágnes 3.o.

 

 

Szellemvár

Gódor Zsombor András 3.o.

Németh Dániel János 3.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

november 21-29.

(Zsámbok Község Önkormányzata)

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      


 

VERSENY NEVE

(VERSNYEZTETŐ

 TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HONISMERETI VETÉLKEDŐ

(Szigetiné Simon Rozália)

 

1. hely:

Hangya Lili 7.o.

Kovács Patrik 7.o.

Tóth- Götz Máté 7.o.

2. hely:

Csapó Előd 6.o.

Urbán Laura 6.o.

Soós Mária Julianna 6.o.

3. hely:

Hrágyel Dóra 6.o.

Farkas Aida 6.o.

Harnos Fanni 6.o.

4. hely:

Burai Valentina 8.o.

Gódor Fanni 8.o.

Németh Klaudia 8.o.

5. hely.

Gáspár- Nyika Noémi 5.o.

Majzik Nikoletta 5.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 5.o.

6. hely:

Váradi Patrik 5.o.

Németh Brigitta 5.o.

Hangya Mirtill 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

november. 17.

(iskolai verseny)

 

 

 

 

 

KARÁCSONYI RAJZVERSENY

(Seresné Velkei Bernadett,

Lapu Márta)

 

       

alsó tagozat:

1. hely:

Soós János László 3.o.

2. hely:

Gyenge Tímea Márta 3.o.

3.hely:

Győri Dorottya 4.o.

 

felső tagozat:

1. hely:

Gódor Fanni 8.o.

2. hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 5.o.

3. hely:

Somodi Tamara Viktória 8.o.

 

 

 

 

 

 

 

december

(Zsámbok Község Önkormányzat,

Kulturális Bizottság)

 

                                         

                                         

VERSNY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

KOMPOSZTÁLJUNK EGYÜTT!

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

Gyenge Adél Ilona 5.o.

Félegyházi- Török Orsolya 5.o.

Győry Filip Martin 5.o.

Holló Dániel 5.o.

Bajnóczi Levente 5.o.

 

 

 

 

október 2.

(Tura,

kistérségi verseny)

 

 

ÁLLATOK VILÁGNAPJA

 (Szilágyiné Márkus Mária, Nagy Zsuzsa)

 

 

 

2. hely:

Győry Filip Martin 5.o.

Holló Dániel 5.o.

Gyenge Adél Ilona 5.o.

Félegyházi- Török Orsolya 5.o.

Varga Virág Veronika 5.o.

 

 

 

 

október 2.

(Boldog,

kistérségi verseny)

 

 

INTERNETES KÖRNYEZET-ISMERET VERSENY

 (Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

 

 

 

 

 

Becsjanszki Zoé Sára 3.o.

Halasi Kitti Brigitta 3.o.

Kis Kornél 4.o.

Papp Tibor 4.o.

 

 

 

folyamatos

(Isaszeg,

megyei verseny)

 

 

 

BOZSIK TORNA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

 

III. korcsoport

I. helyezés:

Kovács Roland 6.o.

Tóth Norbert 6.o.

Farkas Benjámin 6.o.

Vasa Márk Krisztián 6.o.

Burai Tibor 5.o.

Gódor Dominik 7.o.

 

 

 

 

 

december

(Gödöllő,

járási verseny)

 


 

 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ

TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIKULÁS KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

IV. korcsoport

II. helyezés:

  Gódor Dominik 7.o.

Tóth- Götz Máté 7.o.

Oláh Ruben 7.o.

Oláh Sámuel 7.o.

Kovács Zoltán 7.o.

Kuhn Tamás Walter 7.o.

 

 

III. korcsoport

III. helyezés:

Vasas Márk Krisztián 6.o.

Kovács Roland 6.o.

Tóth Norbert 6.o.

Farkas Benjámin 6.o.

Kovács Dávid Péter 6.o.

Burai Tibor 5.o.

Váradi Patrik 5.o.

Holló Dániel 5.o.

 

 

 

Kézilabda csapat

I. helyezés:

Gódor Fanni 8.o.

Németh Klaudia 8.o.

Fehér Evelin 8.o.

Burai Valentina 8.o.

Mészáros Piroska 8.o.

Püspök Ágnes 8.o.

Somodi Tamara Viktória 8.o.

Hangya Lili 7.o.

Fülöp Barbara 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

december 4.

(Zsámbok,

kistérségi verseny)

 

 

 

A 2015/2016-os tanév

II. félévének versenyei

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VRSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika, megyei levelezős verseny

(Péter Lászlóné

Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

Buda Dávid 2.o. 88%

Kánya Gábor 2.o. 67%

Papp Izabel 2.o. 51%

Soós János László3.o. 77%

Kiss Rita Ágnes 3.o.79%

Mezei Melinda 3.o.76%

Halasi Kitti Brigitta 3.o.63%

Becsjanszki Zoé Sára 3.o. 58%

Csapó Áron 3.o. 58%

Gódor Nóra 3.o. 53%

Papp Tibor 4.o. 60%

Bagó Norman  4.o. 53%

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás,

megyei levelezős verseny

(Péter Lászlóné

Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

 

Kiss Rita Ágnes 3.o. 28. hely

Mezei Melinda 3.o.49. hely

Gódor Nóra 3.o.52. hely

 

Megyei döntőbe jutott:

Kis Kornél 4.o.

A döntőn 6. helyezést ért el.

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

 

 

május

Budapest

 

 

 

 

 

 

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

(Lázárné Both Mária,

Drabos Sándorn,)

Félegyházi- Török Orsoly 5.o. 26%

Majzik Nikolett 5.o. 72%

Németh Brigitta 5.o. 55%

Gáspár- Nyika Noémi 5.o. 53%

Bajnóczi Levente 5.o. 66%

Holló Dániel 5.o. 59%

Váradi Patrik 5.o. 38%

 

Hrágyel Dóra 6.o. 41%.

Soós Mária Julianna 6.o.86%

Csapó Előd 6.o. 66%

Urbán Laura 6.o.48%

Farkas Aida 6.o.61%

 

Hangya Lili 7.o. 72%

Fülöp Barbara 54%

 

Németh Klaudia 8.o. 74%

Gódor Fanni 8.o. 75%

Burai Valentina 8.o. 64%

Somodi Tamara Viktória 58%

Fehér Evelin 8.o. 57%

 

 

 

 

 

február

(megyei verseny,

iskolai forduló)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

MÁRCIUS 15. KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

III. korcsoport

I helyezés:

Holló Dániel 5.o.

Kovács Dávid Péter 6.o.

Kovács Roland 6.o.

Tóth Norbert 6.o.

Farkas Benjámin 6.o.

Vasas Márk Krisztián 6.o.

Burai Tibor 5.o.

 

IV. csoport

II. helyezés:

Gódor Dominik 7.o.

Kovács Patrik 7.o.

Tóh- Götz Máté 7.o.

Oláh Sámuel 7.o.

Majzik Bence 8.o.

Kovács Zoltán 7.o.

 

 

 

 

 

 

március

(Valkó

kistérségi verseny)

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

 (Szilágyiné Márkus Mária,

Lapu Márta,

Sersesné Velkei Bernadett)

 

 

Kiss rita Ágnes3.o.

Csapó Áron 3.o.

Becsjanszki Zoé Sára 3.o.

Mezei Melinda 3.o.

Papp tibor 4.o.

Bagó Norman 4.o.

Kis Kornél 4.o.

Győry Filip Martin 5.o.

Majzik Nikolett 4.o.

Farkas Aida 6.o.

Csapó Előd 6.o.

Frühzeitig Anita 7.o.

Hangya Lili 7.o.

Burai Valentina 8.o.

 

Az iskolánk legeredményesebb versenyzője:

Németh Klaudia 8.o.

 

 

 

 

 

február

(megyei verseny,

Aszód)

 

 

 

 

LILIOMSZÁL VERSMONDÓ VERSENY

 (Tóthné Kisjuhász Judit)

)

 

 

 

1. hely:

Tóth Jázmin Luca 1. o.

 

 

február

(József Attila

Művelődési Ház,  

Zsámbok,

területi verseny)

 

 


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NYELVÖLTÖGETÓ

nyelvi vetélkedő

 (Szigetiné Simon Rozália)

 

 

1. hely:

Soós Mária Julianna 6.o.

Csapó Előd 6.o.

Urbán Laura 6.o.

2. hely:

Fülöp Barbara 7.o.

Frühzeitig Anita 7.o.

Hangya Lili 7o.

3. hely.

Burai Valentina 8.o.

Fehér Evelin 8.o.

Németh Klaudia 8.o.

Püspök Ágnes 8.o.

4. hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 5.o.

Gáspár- Nyika Noémi 5.o.

Majzik Nikoletta 5.o.

5. hely:

Harnos Fanni 6.o.

Hrágyel Dóra 6.o.

Farkas Aida 6.o.

6. hely:

Gódor Dominik 7.o.

Oláh Ruben 7.o.

Kovács Patrik 7.o.

7. hely:

Tóth Norbert 7.o.

Kőszegi Szabolcs Sándor 6.o.

Pálinkás Noémi Erika 6.o.

8. hely:

Németh Brigitta 5.o.

Győry Filip Martin 5.o.

Holló Dániel 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

február 3.

(iskolai verseny)

 

 

FÖLD NAPI VETÉLKEDŐ

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

1. hely:

Majzik Nikoletta 5.o.

Gáspár- Nyika Noémi 5.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 5.o.

Burai Tibor 5.o.

Holló Dániel 5.o.

Győry Filip Martin 5.o.

 

 

 

 

április

(területi verseny,

Galgahévíz)

                                                                                                     


 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

JÓZSEF ATTILA VERSENY

(Szigetiné Simon Rozália,

Lázárné Both Mária)

 

 

 

Fehér Evelin 8.o.

Németh Klaudia 8.o.

 Burai Valentina 8.o.

 

Hangya Lili 7.o.

Fülöp Barbara 7.o.

Kovács Patrik  7.o.

 

 

 

 

 

 

április 11.

(megyei verseny)

 

 

 

 

VERSMODÓ VERSENY

(Tóthné Kisjuhász Judit)

 

 

1. hely:

Tóth Jázmin Luca 1.o.

2. hely:

Kovács Tibor 1.o.

3. hely:

Kovács Melinda 1.o.

4. hely:

Petrovics Zsanett 1.o.

5. hely:

Vidák Krisztián 1.o.

 

 

 

 

 

 

 

április 11.

(iskolai- óvodai verseny)

 

 

HELLO TÁBOR RAJZPÁLYÁZAT

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

 

 

Különdíj:

5. osztály

 

 

 

 

 

április

(országos verseny)

 

 

KATASZTRÓFAVÉDELMI VERSENY

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

4. hely:

Kovács Bálint István 8.o.

Németh Klaudia  8.o.

Burai Valentina 8.o.

Majzik Bence 8.o.

 

 

 

 

április

(járási verseny,

Gödöllő)

 

INTERNETES KÖRNYEZET-ISMERET VERSENY

 (Lapu Márta,

Seresné Velkei Bernadett)

 

 

A csapat a megyei döntőbe jutott:

Becsjanszki Zoé Sára 3.o.

Halasi Kitti Brigitta 3.o.

Kis Kornél 4.o.

Papp Tibor 4.o.

 

 

 

 május

(Isaszeg,

Klapka György Általános Iskola

megyei verseny)

                                                  


                                                  

A VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FÖLD NAPI VERSENY

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

 

Négy csapat vetélkedett, mind tovább jutott a döntőbe:

1. hely:

Majzik Nikoletta5.o.

Majzik Bence 8.o.

Gódor Dominik 7.o.

 

3 hely:

Gódor Fanni 8.o

Hrágyel Dóra 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 5.o.

 

6. hely:

Németh Klaudia 8.o.

Farkas Aida 6.o.

Győry Filip Martin 5.o.

 

7. hely:

Hangya Lili 7.o.

Soós Mária Julianna 6.o.

Gáspár- Nyika Noémi 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

február- április

(Kalotaszentkirály)

 

 

 

 

 

 

 

NE CIGIZZ, FOCIZZ!

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

 

III. korcsoport 1. hely.

Kovács Dávid Péter 6.o.

Kovács Roland 6.o.

Tóth Norbert 6. o.

Farkas Benjámin 6.o.

Vasas Márk Krisztián 6.o.

 

III. korcsoport 4. hely:

Burai Tibor 5.o.

Lázár Bálint 5.o.

Holló Dániel 5.o.

Váradi Patrik 5.o.

 

IV. korcsoport 2. hely:

Kovács Patrik 7.o.

Gódor Dominik 7.o.

Kovács Zoltán 7.o.

Tóth- Götz Máté 7.o.

Oláh Sámuel 7.o.

Majzik Bence 8.o.

Oláh Ruben 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

április

(kistérségi verseny,

Zsámbok)

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                     


 

A VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ

TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KŐRÖSI KUPA

(Turiné Palócz Henrietta)

 

 

III. korcsoport foci

3. hely:

Váradi Patrik 5.o.

Holló Dániel 5.o.

Burai Tibor 5.o.

Lázár Bálint 5.o.

Kovács Roland 6.o.

Kovács Dávid Péter 5.o.

 

IV. korcsoport foci

3. hely:

Gódor Dominik 7.o.

Kovács Patrik 7.o.

Oláh Ruben 7.o.

Tóth- Götz Máté 7.o.

Oláh Sámuel 7.o.

Majzik Bence 8.o.

 

Kézilabda 3. hely:

Nagy Ádám Adrián 8.o.

Püspök László 8.o.

Püspök Ágnes 8.o.

Gódor Fanni 8.o.

Fehér Evelin 8.o.

Burai Valentina 8.o.

Gódor Dominik 7.o.

Kovács Patrik 7.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

június

(Tóalmás,

kistérségi verseny)

 

 

 

Eseménynaptár

Szeptember 2021
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3