A 2018/2019-as tanév

versenyei

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

SZÖVEGMANÓ

alsó tagozatos szövegértő olvasás

megyei döntőbe jutott

(Seresné Velkei Bernadett,

Lapu Márta)

 

 

 

 

Sápi Alexa Lina 3.o. 20. hely

Oláh Eszter 4.o. 14. hely

 

 

 

 

folyamatos

(megyei verseny)

 

MÉHECSKE MATEMATIKA

alsó tagozatos matematika megyei levelezős verseny

 (Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

 Lapu Márta)

 

 

Demjén Dorka Anna 3.o. 72%

Sápi Alexa Lina 3.o. 88%

Szabó Nimród 4.o. 87%

Szabó Noel 4.o. 85%

Petrovics Zsanett 4.o. 65%

 

 

 

 

 

folyamatos

 (megyei verseny)

 

 

 

 

KARÁCSONYI RAJZVERSENY

a József Attila Művelődési Ház és Zsámbok Község Önkormányzatának Kulturális Bizottsága által meghirdetett verseny

(Seresné Velkei Bernadett,

Tóthné Kisjuhász Judit,

Péter Lászlóné,

Lapu Márta)

Alsó tagozat:

1. hely:

Tóth Sándor Ákos 3.o.

2. hely:

Kavalecz Olivér 3.o.

3. hely:

Zahorján László 3.o.

Különdíj:

Sápi Alexa Lina 3.o.

 

Felső tagozat:

1. hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

2. hely:

Varga Virág Veronika 8.o.

3. hely:

Bartos Lilla 7.o.

Különdíj:

Becsjanszki Zoé Sára 6.o.

 

 

 

 

 

december

(községi verseny)

 

 

 

TERÜLETI KÉMIA VERSENY

VSZC Madách Imre Szakgimnázium és Szakközépiskola

Gödöllő

 

Bajnóczi Levente 8.o.

Gáspár- Nyika Noémi 8.o.

Győry Filip Martin 8.o.

 

 

november

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HONISMERETI VETÉLKEDŐ

 (Szigetiné Simon Rozália)

 

1.hely:

Becsjanszki Zoé Sára 6.o.

Mezei Melinda 6.o.

Halasi Kitti Brigitta 6.o.

 

2.hely:

Majzik Nikoletta 8.o.

Félegyházi-Török Orsolya 8.o.

Gáspár-Nyika Noémi 8.o.

 

3.hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

Győry Filip Martin 8.o.

Bajnóczi Levente 8.o.

 

4. hely:

Kis Kornél 7.o.

Bagó Norman 7.o.

Nyika-Gáspár Norbert 7.o.

 

5.hely:

Niegreisz Máté 5. o.

Szabó Csanád 5.o.

Tóth Péter 5.o.

 

6.hely:

Soós János 5.o.

Tóth-Götz Emma 5.o.

Oláh Ilona 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

október

(iskolai verseny)

 

 

 

 

TÖRTÉNELEM VERSENY

Vácszentlászló

(Simon Szabolcs)

 

1.     helyezés

Becsjanszki Zoé Sára 6.o

Gódor Nóra 6.o.

Halasi Kitti Brigitta 6.o

Mezei Melinda 6.o

 

3.     helyezés

Csapó Áron 6.o

Halasi Bálint 6.o

Kovács Attila 6.o

Soós János László 6.o

 

 

 

 

 

 

május

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

MÓRA FERENC VETÉLKEDŐ

 

(Drabos Sándorné)

 

 

 

 

Becsjanszki Zoé Sára 6.o

Halasi Bálint 6.o

Mezei Melinda 6.o

Szegedi Bence 6.o

 

 

 

február

Valkó

Móra Ferenc Általános Iskola

 

 

PEST MEGYEI ÉRTÉKTÁR VETÉLKEDŐ

középdöntő

II. hely

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o

Gáspár- Nyika Noémi 8.o.

Majzik Nikoletta 8.o.

Németh Brigitta 8.o

 

február

Budapest

 

 

 

 

 

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

(Tóthné Kisjuhász Judit,

Seresné Velkei Bernadett,

 Szilágyiné Márkus Mária)

 

Demjén Dorka 3.o.

Sápi Alexa Lina 3.o

Szabó Noel 4.o.

Szabó Nimród 4.o.

Kristóf Dóra 4.o

Petrovics Zsanett 4.o.

Pfalczer Kinga 4.o

Csapó Áron 6.o.

Mezei Melinda 6.o.

Szegedi Bence 6.o

Becsjanszki Zoé Sára 6.o

Bajnóczi Levente 8.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

február

 (megyei verseny)

 

 

 


 

 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

MATEMATIKA ONLINE VERSENY

(Őszi Erika)

 

Kristóf Dóra 4.o

Pfalczer Kinga 4.o

Petrovics Zsanett 4.o

 

 

február

 

KÖZÉP- DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG

Víz világnapi rajzpályázat

III. helyezés

(Lapu Márta)

 

Becsjanszki Zoé Sára 6.o

Gódor Zsombor András 6.o

Gódor Nóra 6.o

 

 

március

 

ÜLŐRÖPLABDA GYERMEK BAJNOKSÁG

országos verseny

III. helyezés

(Lukács Dániel)

 

Halász Nándor 3.o

Halász Panna 4.o

Tóth Péter 5.o

Szabó Csanád 5.o

Szomora István Balázs 5.o

Niegreisz Máté 5.o

 

 

március

 

 

 

 

AZ ÉN „ÖKO” OTTHONOM

Silvanus Ökológiai Egyesület vetélkedője

(Szilágyiné Márkus Mária)

Niegreisz Máté 5.o

Halasi Bálint 6.o

Gódor Zoltán 7.o

Németh Brigitta 8.o

Gönczöl József 7.o

Szabó Csanád 5.o

Mezei Melinda 6.o

Nyika- Gáspár Norbert 7.o

Gáspár- Nyika Noémi 8.o

Tóth Péter 5.o

Soós János László 6.o

Majzik Nikoletta 8.o

 

 

 

 

 

 

április

 


 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

 ( Drabos Sándorné,

Lázárné Both Mária,

Szigetiné Simon Rozália)

 

Szabó Csanád 5.o

Tóth Péter 5.o

Niegreisz Máté 5.o

Mezei Melinda 6.o.

Halas Kitti Brigitta 6.o.

Soós János László 6.o.

Becsjanszki Zoé Sára 6.o

Gódor Zoltán 7.o.

Bartos Lilla 7.o.

Fülöp Noémi 7.o.

Bajnóczi Levente 8.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

Majzik Nikoletta 8.o.

Balogh Máté 8.o

Gáspár- Nyika Noémi 8. o.

Lázár Bálint 8.o

 

 

 

 

 

 

 

 

január

(iskolai verseny)

 

 

 

 

 

MEGGY- KERT-TÉSZ

rajzpályázat az Iskolagyümölcs- program keretében

(Vas Edit,

Seresné Velkei Dernadett,

Kijuhász Judit,

Lapu Márta)

 

 

 

 

Gyalus Flóra 1. o.

Szabó Tamás 1.o.

Kristály Liliána Szilvia 1.o

Horváth Kira annabel 1.o

Bartos Levente 2.o.

Jermi István 2.o.

Zahorján László 3.o.

Sápi Alexa Lina 3.o.

Kavalecz Olivér 3.o.

Tóth Sándor Ákos 3.o.

Demjén Dorka Anna 3.o.

Püspök Máté 3.o.

Becsjanszki András Péter 4.o

Liptai Szilárda Tamara 4.o

Petrovics Zsanett 4.o

Halász Panna 4.o

Pfalczer Kinga 4.o.

Oláh Ilona 4.o.

Szabó Csanád 5.o.

Lakatos Henrietta 5.o

Tóth Péter 5.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

március

(országos verseny)

 

 

 


 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

FÖLD NAPI VETÉLKEDŐ

Kalotaszentkirály szervezése

(Szilágyiné Márkus Mária)

 

 

Majzik Nikoletta 8.o.

Gáspár-Nyika Noémi 8.o.

Nyika-Gáspár Norbert 7.o.

Halasi Bálint 6.o.

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

Mezei Melinda 6.o.

Gönczöl József 7.o.

Niegreisz Máté 5.o.

Tóth Péter 5.o

 

 

 

 

folyamatos

(határainkon túli verseny)

TÁPIÓ MENTI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

(Őszi Erika)

 

Móritz Petra 6.o

 

április

 

LILIOMSZÁL SZAVALÓVERSENY

(Tóthné Kisjuhász Judit,

Lapu Márta,

Szigetiné Simon Rozália)

 

Kovács Rózsa 2.o.

Lehoczki Hanna 2.o

Tóth- Máté Hanna 2.o

Halász Nándor 3.o.

Halász Panna 4.o

Vida András 4.o

Oláh Ilona 4.o

Liptai Szilárda Tamara 4.o

Petrovics Zsanett 4.o

Tóth Jázmin Luca 4.o

Horváth Viola 5.o

Oláh Margit 6.o

Móritz Petra 6.o

 

 

 

február

 (megyei verseny

József Attila Művelődési Ház, Zsámbok)

 

 

 

JANIKOVSZKI ÉVA MESEÍRÓ PÁLYÁZAT

országos verseny

különdíj

(Lapu Márta)

 

 

Gódor Nóra 6.o.

 

 

május

 


 

 

 

VERSENY NEVE

(VERSENYEZTETŐ TANÁR)

 

VERSENYZŐ TANULÓK

 

IDŐPONT

 

 

 

 

 

JÓZSEF ATTILA VERSENY

 (Szigetiné Simon Rizália)

 

 

1.hely:

Becsjanszki Dorka Eszter 8.o.

Majzik Nikoletta 8.o.

Gáspár-Nyika Noémi 8.o.

 

3.hely:

Kis Kornél 7.o

Gódor Zoltán 7.o

Nyika Gáspár Norbert 7.o

 

4.     hely:

Győry Filip Martin 8.o.

Bajnóczi Levente 8.o.

Balogh Máté 8.o.

 

 

 

 

április

(megyei verseny Bajza Lenke Általános Iskola, Zsámbok)

 

ABLAK A VILÁGRA

 VERSMONDÓ VERSENY

1.     osztályosok számára

(Péter Lászlóné)

 

 

Farkas Nimród

Gábor Jankó

Horváth Kira Annabel

Kovács Dominik

Niegreisz Balázs

Rozgonyi István

Szabó Tamás

Kristály Liliána Szilvia

 

 

április

(megyei verseny Bajza Lenke Általános Iskola, Zsámbok)